hero
hrpwr.hu
Becsült olvasási idő: 1 perc
Megnyílt a BT új budapesti irodája

A BT (British Telecommunications) hivatalosan is megnyitotta új irodáját Budapesten, amely a Kelenföldi vasútállomás közelében található Budapest ONE irodakomplexumban helyezkedik el. 

A szalagátvágás az Egyesült Királyság magyarországi nagykövete, Paul Fox, ügyfelek és partnerek képviselői, valamint a BT felsővezetőségének jelenlétében zajlott le. 

Az új iroda mintegy 1600 munkavállalónak ad otthont, és a legújabb munkavégzési trendeket figyelembe véve van berendezve: lényegében egy hely a közös és kreatív csapatmunkához. A rugalmas munkaállomásokat spontán megbeszélésekhez kialakított sarkokkal kombinálta a vállalat, emellett helyet kaptak hosszabb beszélgetésekre vagy telefonhívásokra alkalmas termek is. A tárgyalótermeket a legújabb technológiával szerelték fel, támogatva a hibrid munkavégzést, hogy a partnerek vagy az otthonról dolgozók könnyen részt vehessenek a megbeszéléseken. 

A BT 1999-ben hozta létre első sales központját Magyarországon. 2007-ben jelentősen növelte jelenlétét az európai operációt támogató szolgáltatóközpont megnyitásával. Mára ez a központ a BT Group stratégiai központjává vált, 2200 munkavállalóval, akik az ügyfelek támogatásában vesznek részt. 

„Az új irodával a BT tovább erősíti a sokszínű és magasan képzett magyar munkaerő iránti elkötelezettségét. A pandémiás időszak jól megmutatta, hogy a kollégáink nemcsak otthon, de az irodában is szeretnének izgalmas időt tölteni. Éppen ezért, az iroda nem csupán egy munkaállomás, hanem a kollaboráció, a kollégák közti együttműködés és a munkaidőn belüli és kívüli közösségi-szociális tevékenységek helyszínévé kell váljon”– mondta Győri Péter, a BT magyarországi country hostja a költözés kapcsán.