Bengyel Ádám a jövőjével kapcsolatban elmondta, hogy először egy rövid pihenőt tart, hogy lezárja ezt a tízéves időszakot, majd új kihívások felé fordul. Hozzátette: Lányfalvi Péterrel mindig is vállalkozóként, startupperként tekintettek magukra, így egy új ötlet megvalósítása sem kizárt.
A vállalat irányítását Radeczky Zoltán veszi át, aki jelenleg a Packeta Hungary interim ügyvezető igazgatója. Tapasztalatait többek között az Avon Cosmetics, a Pepsi Cola és a Foodora vezetői pozícióiban szerezte. Ígérete szerint a FoxPost fókusza nem változik:
az integráció sikeres lezárása és a vállalat piacvezető szerepének további erősítése a cél.
A FoxPost 2024-ben tulajdonosváltáson ment keresztül: a Wallis Csoport és a Trueway helyét a Packetát is birtokló CVC Capital Partners és az EMMA Capital Group vette át. Az akvizíció után a Packeta Hungary és a FoxPost összeolvadása mellett döntöttek, amely várhatóan idén ősszel fejeződik be – olvasható a FoxPost oldalán.
(Borítókép: Unsplash/M. Rennim)


