Nem várt veszély az épületek újranyitásakor: erre is fontos odafigyelni!

Nem várt veszély az épületek újranyitásakor: erre is fontos odafigyelni!

A koronavírus-járvány miatti karantén időszakában számos olyan munkahely és középület állt üresen vagy félig üresen, amit tervezői folyamatos használatra szántak. Ez az épületek újranyitásakor veszélyt jelenthet a bennük dolgozó és élő emberek számára. A Magyar Környezettudatos Építés Egyesülete (HuGBC) webinárium-sorozata a kockázatok feltérképezésérének és csökkentésérének kérdéseit járja körül; a harmadik alkalom a levegőminőség kérdésére koncentrált.