Ne többet, csak jobban stresszeljünk!

Ne többet, csak jobban stresszeljünk!

„Hatalmas baklövést követtem el a heti munkahelyi beszámolóban, amit az egész szervezetnek kiküldtek. Nincs kétségem, hogy a főnököm rettentően mérges rám, én pedig mérhetetlen stresszt érzek, amin nem tudok felülkerekedni. Legjobb lesz, ha a héten beteget jelentek. A főnököm a jövő héten úgyis szabadságon van, mire visszajön, talán kevésbé lesz mérges rám” – panaszkodott Tamás egy közeli barátjának, majd így is tett. Célja ezzel az volt, hogy enyhítsen stresszes állapotán, csakhogy stratégiája mást eredményezett.