Nincs munkaerőhiány, de ha így folytatjuk, lesz – egy programozó figyelmeztetése

Nincs munkaerőhiány, de ha így folytatjuk, lesz – egy programozó figyelmeztetése

„Ok, ez a poszt már rendesen érlelődött bennem egy ideje, szerintem sok szakértőt igen zavar, hogy mekkora hülyeségeket és valótlanságokat ír a média a szoftverfejlesztőkről és az ő fizetésükről” ‒ írja az Android Programjaim blog szerzője friss bejegyzésében. Az alábbiakban az ő gondolatainak összefoglalását olvashatjuk.