
Beszámoló a VI. Nagy Employer Branding Napról: „Minden cégnek van employer brandingje, akkor is, ha tud róla, akkor is, ha nem”
Nagy Dia és Szaller Dávid gondolatait tolmácsoljuk.
Első beszámoló a VI. Nagy Employer Branding Napról
Fókusz a munkavállalói megtartáson, a D&I stratégia kialakításán és az MI vállalati használatán lesz 2024-ben.
