A maszkviselés már nem elég: szigorú kijárási tilalom jön

A maszkviselés már nem elég: szigorú kijárási tilalom jön

Facebook-oldalán jelentette be az újabb intézkedéseket Orbán Viktor. Ausztriához hasonló intézkedéseket hozott a kormány: szigorú kijárási tilalom jön, az éttermek, gimnáziumok bezárnak, de a munkavállalók bérének felét egy hónapig megtérítik az éttermek, szabadidős létesítmények esetében.