
Van forgatókönyved arra, mi lesz a cégeddel, ha át kell adnod az irányítását?
Mi lesz a cég sorsa az alapító nélkül?
Mi lesz, ha kimegyünk az ajtón és nem jövünk többé vissza?
Mi lesz, ha valami váratlan történik velünk? Mi lesz a megteremtett értékeinkkel, vagyonunkkal és a céggel? Biztonságban van a család, a vagyon? A cég tovább tud majd működni zavartalanul?
