
Tabudöntő pszichopodcast-sorozatot indított D. Tóth Kriszta és Orvos-Tóth Noémi
Tabudöntő, aktuális, őszinte, mély, emberi – Beszélnünk kell! címmel új pszichológiai témájú podcast-sorozattal erősít szeptember 17-től a WMN, D. Tóth Kriszta és Orvos-Tóth Noémi közreműködésével. Az emberek – kötődéseik, traumáik, megküzdési mintáik –, a kapcsolataik és az azokat övező tabuk állnak az író-újságíró és a klinikai szakpszichológus műsorának középpontjában, amely mostantól csütörtök esténként jelentkezik új epizódokkal.
