
Az egészségbiztosítás továbbra is komoly vonzerőt jelenthet a munkáltatók kínálatában
Április 7-e az egészség világnapja.
Felértékelődött az egészségbiztosítási juttatás szerepe a járványhelyzetben
50 fő feletti létszámmal rendelkező vállalatok HR-vezetőit kérdezte meg Balázs Iván egészségbiztosítási szakértő, még júniusban, hogy az elmúlt időszakban mennyire érintette őket a pandémiás helyzet, illetve az egészségbiztosítások területén milyen tapasztalataik vannak.
Nagy megtartási potenciál van ebben a fajta juttatásban – ezt add jövőre!
Egyelőre még kevesen tértek napirendre a júliusban elfogadott törvényi változások láttán. Végül is nem törölték el a cafeteria-rendszert, csak nincs értelme fenntartani. 2019-ben a SZÉP kártyán kívül jelentéktelen juttatások maradtak, legalábbis olyan, ami minden munkavállalónak adható, nem sok.
