Huszadik szülinapját ünnepli a gázgyárból lett IT irodapark

Huszadik szülinapját ünnepli a gázgyárból lett IT irodapark

Húsz éve, 1998 szeptemberében nyitotta meg kapuit Magyarország egyik legszínvonalasabb irodaközpontja, a Graphisoft Park. Az egykori Óbudai Gázgyár helyén található park épületeinek alapterülete most húszezer négyzetméterrel bővült, így összesen hetvenötezer négyzetméteres területen összesen már több mint ötezer magasan képzett IT szakembernek és több mint ezer diáknak biztosít egyedi minőségű munkakörnyezetet. A Budapesti Értéktőzsdén is jegyzett komplexum jubileumi eseményén beszédet mondott Dr. Fürjes Balázs Budapest és agglomerációja fejlesztéséért felelős államtitkár, Bús Balázs kerületi polgármester és a park alapítója, Bojár Gábor is.