
Melyek Az Év Családbarát Vállalatai? Íme a díjazottak
„A családbarát cégek jövőbe vetett bizalmat adnak az embereknek.”
Kiderült, kik lettek az év leginkább családbarát vállalatai!
Tizedik alkalommal adták át Az Év Családbarát Vállalata díjat.
#mutiholdogozol: avagy így magyarázd el a gyereknek, mit csinál apa és anya a munkahelyén
Átütő sikerrel zárult a #mutiholdolgozol akció.
Idén is keresik az év családbarát vállalatait!
Elindult az Év Családbarát Vállalata pályázat.
Íme Az Év Családbarát Vállalatai
November 20-án este adták át a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom által alapított „Az Év Családbarát Vállalata” pályázat idei díjait. Ebben a kritikus évben az eddigieknél is több vállalat vezetője gondolta úgy, hogy családbarát intézkedéseik nem valamiféle krízisben elhagyható luxustevékenység részei, hanem éppen a válság kezelésének, túlélésének zálogai. Az online díjátadó fővédnöke Novák Katalin, családokért felelős tárca nélküli miniszter volt.
Előnyt jelentett a home office-ra átállásnál a családbarát cégkultúra
A karantén idején szerzett munkatapasztalatokra kérdezett rá a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom legújabb, Home & Office című kutatása.
Online díjátadón hirdették ki Az Év Irodája idei győzteseit
A 10 éves Az Év Irodája versenyen a független szakértőkből álló zsűri 175 pályázat közül választotta ki a legjobbakat. Számos egyedi belsőépítészeti megoldás is helyet kapott idén, például egy régi felvonógyár helyén vagy egykori nagykövetségi épületben kialakított iroda. 12 győztest hirdettek ki, beleértve azokat a különdíjasokat is, akik egyik meghirdetett kategóriába sem illeszkedtek teljesen, mégis elismerésre méltó pályázatot nyújtottak be. A szervezők kiemelten fontosnak tartják az édesanyák munkaerőpiaci újraintegrálását, ezért a verseny 10 éves történetében először díjazták a családbarát irodákat.
Ismét indul a #mutiholdolgozol kampány
A vállalatok idén is összefognak a munka-magánélet egyensúlyáért, a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom második alkalommal rendezi meg a #mutiholdolgozol napot. A BT (British Telecommunications) által kezdeményezett #mutiholdolgozol kampány célja, hogy április 9-én csütörtökön, vagy 14-én kedden minél több szülő magával vigye gyermekét munkahelyére, így adva betekintést a munka titokzatos világába.
Igazi kincs és rejtett tartalék ez a munkavállalói réteg – figyeljünk oda rájuk!
„Nem vesznek vissza GYES után!” „A családos munkavállaló hatékony munkaerő, jól gazdálkodik idejével." ...Hogyan gondolkodnak a szülők és a munkaadók a munkába való, GYES utáni visszailleszkedésről? Országos online kutatása során a kisgyermekes szülők (vissza)foglalkoztatásának témakörét járta körül a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom és együttműködő vállalati partnerei, a British Telecommunications (BT), az ingatlan.com, a K&H Bank és a MetLife.
