Az új ESG-törvény január 1-jétől lép hatályba

Az új ESG-törvény január 1-jétől lép hatályba

Az új szabályozással a jogalkotó célja, hogy lefektesse a hazai fenntarthatósági jelentéstételi és ellátási lánc átvilágítási kötelezettségek alapjait és megfeleljen az Európai Unió fenntarthatósággal kapcsolatos iránymutatásainak.