Ezt a kommunikációs stílust érdemes alkalmazni, hogy elérjük céljainkat

Ezt a kommunikációs stílust érdemes alkalmazni, hogy elérjük céljainkat

Megfelelő kommunikációval nemcsak magunkon, hanem a vállalaton is segíthetünk.

Sisakrostélyt fel: így derítsd ki, min rágja magát

Sisakrostélyt fel: így derítsd ki, min rágja magát

„Mi az ő baja?” Amikor nem tudunk valakivel hatékonyan kommunikálni, kitér,  nem felel, duzzog, valamit jelentéktelent kritizál, nem találja a helyét, nem tudjuk mi baja van, de azt tudjuk, hogy valami van és nem lehet elsőre tudni, hogy mi. Hogy mi az igazi baja. Mert pl. büszkeségből, dacból, akármi, nem akarja/tudja kibökni az igazi baját, de valamit keres helyette és azon lovagol. Lehet ez a gyerekünk, a házastársunk, a kollégánk, a beosztottunk, a főnökünk. Egy biztos, nincs nyitva a híd, nem lehet őt elérni, bezárkózott, nem figyel ránk, lehozhatjuk a csillagokat is.