
Jön a robotok inváziója?
A rossz hír az, hogy a robotok elveszik a munkánkat. A jó hír az, hogy a robotok nem tudják elvenni az összes munkánkat. Az első állítást rengetegszer hallhatjuk, utóbbit már kevesebbszer. Mint legtöbbször, az igazság valahol a két állítás között található – legalábbis itt és most.
