
Tényleg mindig ki kell lépnünk a komfortzónánkból ahhoz, hogy fejlődjünk?
Komfortzónán innen és túl.
Maradj a komfortzónádban, ha tudsz!
A világhálón több ezer cikk, TED talk, coach ad tippeket a komfortzóna elhagyására. Szinte már szégyelljük magunkat, ha hódolunk kényelmes szokásainknak, ha nem ismerkedünk folyton új emberekkel, vagy éppen ugyanoda megyünk többször is nyaralni.
Hagyjuk ezt a komfortzóna-kilépést!
Manapság mást sem lehet hallani, mint hogy a fejlődés lehetősége a komfortzóna elhagyásában rejlik. Ezért hát rengetegszer hagytam el a komfortzónám (hol tudatosan, hol tudattalanul), a teljesség igénye nélkül megemlítenék párat… na és persze ezek következményeit.
