
Nem kell az irodában ülniük a jövőben a Siemens munkatársainak
Szükségünk lesz még egyáltalán az irodákra? – Világszerte számos nagyvállalat teszi fel most a kérdést az első járványhullám lecsengését követően, a tapasztalatokat összegezve. Eddig változatos válaszok születtek.
Zuckerberg: A Facebook-dolgozók fele maradhat örökre home office-ban
"Az imént beszéltem az alkalmazottainkkal arról, hogy mit tanultunk a távmunkából, és hogyan tervezzük a távmunka támogatását a továbbiakban. Tudom, hogy számos más szervezet is gondolkodik most hasonlókban, ezért megosztom ezt az összefoglalót, hátha másoknak is hasznos lehet" – írja friss Facebook-bejegyzésében Mark Zuckerberg.
