
Látássérülteknek szervezett sítúrát a Decathlon az akadálymentesség jegyében
A Decathlon hisz abban, hogy a mozgás öröme mindenkinek jár, ezért az elmúlt években több programot, foglalkozást is szerveztek olyan emberek számára, akik fizikai, mentális vagy anyagi nehézségekkel küzdenek. A LÁSS Egyesülettel a Láthatatlan fitnesz után most még merészebbet álmodtak: február elején síléceken hódították meg a Kékest. Egy kezdeményezés, ami egyben az employer brandet is építi, hiszen nemcsak a vállalat által vallott alapvető értékeket hangsúlyozza (mozgás fontossága és öröme), de egyben a cégnek az inkluzivitáshoz, befogadáshoz, sokszínűséghez való viszonyáról is beszédes tanúságot tesz.
