
A külföldön dolgozó építőipari szakemberek 15–20 százaléka jött haza a járvány miatt
A külföldről hazatért szakembereket szólítja meg a hazai építőipar egyik legnagyobb vállalatcsoportja #maradjitthon üzenetével. A KÉSZ Csoport vezérigazgatója szerint az iparág nagyobb szereplőinek most ez az egyik legfontosabb feladata, hiszen a gazdaság újraindításában fontos szerepük lesz a nemzetközi tapasztalattal rendelkező, nyelveket beszélő magyar szakembereknek.
