Ezért nem büntetik a hibázást az IT-óriáscégnél

Ezért nem büntetik a hibázást az IT-óriáscégnél

"Nekünk oda kell menni toborozni, ahol a fiatalok vannak. Ez az utóbbi időben a social media, de gorsan változnak a trendek" - Szentpétery Boglárka, a Microsoft Magyarország hr-vezetője beszélt a munkaerőhiányról, toborzásról és arról, hogy lehet a kamaszlányok érdeklődését fenntartani a természettudományok iránt, hisz ők lehetnek a jövő tartalékai. A HRCENTRUM interjújából szemezgettünk.