
Molnár Áron, noÁr: „Le kell győznöm magamat, különben legközelebb a rehabon beszélgetünk”
A WHO két évvel ezelőtt, 2019 tavaszán nyilvánította hivatalosan is mentális betegségnek a kiégést, ami most már nemcsak menedzsereket fenyeget, hanem bárkit utolérhet. A tüneteket ismerjük: folyamatos fáradtság, a hatékonyság elvesztése, a cinizmus felerősödése – az okokat illetően viszont csak tippelgetünk, pedig ebben kéne okosnak lenni. Azért, hogy nyakon csíphessük az esetleges jeleket, én egy olyan embert hívtam beszélgetni, aki láthatólag töretlen energiával tolja, és messze nincs kiégve. Még. Vagy már igen, csak jól leplezi. Határvonalakról, lelkesedésről, munka/párkapcsolat egyensúlyról és a kiégéses frusztrációkról kérdeztem Molnár Áron, színészt, a noÁr Mozgalom „frontemberét”.
