
Veszélyesebb az egészségre, ha utálod a munkádat, mint ha egyáltalán nincs munkád
A kutatások szerint az emberek 80%-a nem szereti a munkáját, de mégsem mernek váltani. Azért, hogy eltarthassák a gyerekeiket, kijöjjenek a fizetésükből vagy egy bizonyos életszínvonalon éljenek, néha a munka örömével, a boldogságukkal és az elégedettségükkel kell fizetniük. Mégis milyen áldozatokat követel, ha valaki egy olyan munkában ragad, amely nem tölti el élvezettel? Miért fontos szembenéznünk a félelmeinkkel és nekivágni az álláskeresésnek, ha nem érezzük jól magunkat a munkahelyünkön?
