
Pénz, tapasztalat, karrier: okok, amiért egyre több diák dolgozik nyáron
A legtöbb diák a nyári fesztiválszezon miatt megy el dolgozni.
Nyáron sem áll meg az élet: íme néhány tipp a sikeres álláskereséshez
Egy jó tanács az elejére: az önéletrajzunk legyen naprakész és igényes.
Így élvezd a nyarat az irodában ülve – ezt tehetik a cégek
Kevés szabi, forró vagy éppen „túlklímázott” iroda, mindenki a strandon, mi meg a gép előtt – nem túl pozitív nyári gondolatok a munkahelyen. Szerencsére egyre több munkahelyen felismerik, hogy a dolgozóiknak nem ez a legkönnyebb évszak, és mindenféle megoldással próbálják elősegíteni a lelkes(ebb) munkavégzést. A Jobsgarden tanácsait olvashatjuk.
