
A csapból is a work-life balance folyik, mégis nagyon le vagyunk maradva
Alig van Magyarországon valaki, aki részmunkaidőben dolgozna. Bezzeg Hollandiában a munkavállalók majdnem fele ilyen munkarendben dolgozik. De Ausztriában és Németországban is a munkavállalók majdnem negyede így végzi a munkáját. Nemek között is óriásiak a különbségek Európa szerte, főleg a nők dolgoznak ugyanis így.
