Haladéktalanul szüntesd meg a szakértelem pazarlását!

Haladéktalanul szüntesd meg a szakértelem pazarlását!

A szakemberhiányról nem győzünk cikkezni, már a csapból is folyik. A jó megoldást sokan abban látják, hogy többet kell fizetni – ez egy fontos előrelépés, enélkül nem is lehet haladni, de csak ettől még nem lesz több szakember az országban. Mivel egy szakember „előállítása” kb. 2 évtized, ez most gyorsan nem fogja megoldani a bajunkat (de a hosszú távú stratégia részeként ezt is csinálni kell). Fazekas Éva, a JobAngel blog szerzőjének megfontolandó gondolatai következnek.