Azt tudtuk, hogy az ülőmunka káros az egészségre, de azt nem, hogy ennyire

Azt tudtuk, hogy az ülőmunka káros az egészségre, de azt nem, hogy ennyire

Az ülőmunka veszélyes a szívre, a gerincre, a termékenységre és a mentális egészségre is.

Figyeljünk ezekre a tünetekre: szívbetegségeket idézhetnek elő

Figyeljünk ezekre a tünetekre: szívbetegségeket idézhetnek elő

A munkahelyén sok stressz éri, feszültségekkel teli az élete, éjszaka sem pihen eleget, alig tud aludni, szinte zakatol az agya a gondokon? Ha mindezek mellett még rendszeresen magas vérnyomásértékeket is produkál, akkor tudnia kell, hogy komoly veszélyben van, az Ön esetében többszörösére nőtt a szívproblémák esélye.