
A visszaélésbejelentési rendszer első éve – tapasztalatok
A Munipolis hazai vezetője foglalta össze az eredményeket.
Tapasztalatok a visszaélés-bejelentő rendszerekről
2023 nyarától a nagyobb cégeknek, decembertől már az 50-249 főt foglalkoztató vállalatoknak is kötelező volt bevezetni a rendszert.
Szakértő segít a hatékony whistleblowing-rendszer kialakításával kapcsolatban
Nem elegendő a cégcsoport egészére kiterjedő panaszbejelentő rendszer.
Intézkednie kell a munkáltatóknak: új törvényt fogadtak el a visszaélések bejelentésével kapcsolatban
Vadonatúj whistleblowing rendszer Magyarországon.
