Hive Creative
Becsült olvasási idő: 4 perc
Egy jó kávé hidat teremthet az üzleti partnerek között

Ahhoz, hogy a hazai kávérajongók is megismerkedhessenek a kávézásban rejlő lehetőségekkel, szükséges az edukáció, a valódi szakmai tudás jelenléte, ebben tölt be úttörő szerepet a Goosebumps csapata, akik közül a szakmai vezetőt és az egyik tulajdonost, Huszár Ádámot, illetve a baristaként is már számos versenyen bizonyított Ferenczi Attila oktatót kérdeztük az alábbi interjúban.

Hogy kerültetek a kávé vonzáskörzetébe, egy férfiember miért adja a fejét erre a szakmára?

Ádám: 2012-ben nyitottam egy saját kávézót, ez volt a Chocoroom. Az üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok ellátása közben egyre jobban megismertem ezt a világot, elkezdett a vendéglátáson belül a kávé mélyebben érdekelni, így beleástam magam a témába. Egyébként érdekes, hogy így tetted fel a kérdést. Az a tapasztalatom, hogy a barista szakma azon kevés szakmák egyike, ahol a nemek aránya egészségesen oszlik el, nem igazán lehet kifejezetten női- vagy férfimunkának nevezni. A lényeg, hogy jól kommunikálj és legyél felkészült, elhivatott, ez pedig nem nemfüggő.

Attila: Egyetértek! Részemről a véletlen műve, hogy barista lettem. A vendéglátós iskolában, ahova éppen jártam, indítottak egy képzést, ami megtetszett. Előtte még csak nem is ittam kávét. 

Huszár Ádám
(fotó: Walla Ádám)


Mik voltak a vállalkozásépítés kezdeti nehézségei, és mik voltak a legtanulságosabb mérföldkövek? 

Ádám: A jó helyszín megtalálása, a megfelelő kollégák kiválasztása, hogy miben lesz ez új és más, hogyan tudjuk a kávékészítést egy magasabb szintre emelni, hogy ne csak egy képzési helyszín legyünk a sok közül: ezek mind nehéz feladatok voltak, de úgy gondolom, megugrottuk. Az egyik legfontosabb mérföldkő talán az volt, amikor megtaláltuk a helyszínt és közben megkaptuk a Modbar gépek forgalmazásának jogát. Ekkor összeállt a kép. Ezek elképesztően jó és különleges gépek a szakmában, ami egyértelműen biztosítja, hogy olyan színvonalon dolgozhassunk, amit induláskor elképzeltünk.

Magyarországon nincs még méltó helyen a kávézás színvonala. Vannak olyan országok, ahol bármikor szívesen elfogyasztasz egy kávét, mert tudod, hogy figyelnek a minőségre?

Attila: Ezzel vitatkoznék! A kávékultúránk rohamléptekkel fejlődik. Nap, mint nap nyitnak új helyek egyre jobb gépparkkal és minőségi kávékkal. A fejlődés érzékelhető. Egyébként nincs olyan hely a világon, ahol ne fogyasztanék el szívesen egy kávét!


 
Ferenczi Attila
(fotó: Walla Ádám)


Ádám:
Abszolút versenyképesek vagyunk itthon! Nem az ország határozza meg, hogy lehet-e jó kávét inni. Szinte minden országban vannak olyan helyek, ahol profi szinten készítik a kávét.


Pénzkérdés vagy kultúrafüggő a minőség iránti igény?

Attila: Véleményem szerint inkább pénzkérdés a minőség iránti igény, mivel a jobb minőségű kávé drágább, és itthon sokan nem engedhetik meg maguknak.

Ádám: Szerintem kultúrafüggő. Magyarországon van egy jelentős réteg, aki otthon kávézik, így szokta meg. Az újabb generációk már a nyugathoz hasonlóan kávézókba járnak, a közösségi élményt keresik a kávéfogyasztásban is.

Szívesen osztják meg véleményüket a vásárlók a minőségre vonatkozóan?

Attila: Nem véleményt nyilvánítanak, inkább érdeklődnek a vásárlók. Gyakran kérdezik, hogyan tudnának jobb kávét készíteni otthon, aminek nagyon örülök, mert ez azt mutatja, hogy egyre több ember szeretne fejlődni és magasabb színvonalon kávézni. Rendezvényeken többször előfordult már, hogy egy új eszköz, a Staffino segítségével kértünk és kaptunk visszajelzéseket a nálunk kávézóktól. Ez egy olyan új kommunikációs megoldás, amit örömmel használtunk, hiszen nagyon egyszerűen alkalmazható, azonnali, célirányos véleménynyilvánítást tesz lehetővé. Így lényegesen könnyebb a visszajelzések kezelése, követése és így egyértelműen láttuk, milyen irányba induljunk, milyen igények vannak.

Ádám: Én is úgy láttam, hogy szívesen osztották meg a véleményüket a vásárlók. És ez általában is igaz a véleménynyilvánításról. A vendéglátásban pedig kiemelten fontos, hogy azonnali visszajelzéseket és értékeléseket kapunk, ami minősíti a munkánkat, de azt is jelzi, ha valahol gond van.


Egy barista nemcsak jó kávét főz, de irányt is mutat és edukál is egyben. Mennyire érzitek, hogy véleményformáló szerepkört is betöltötök a kávéfogyasztók számára?

Attila: A jó barista jó vendéglátó is egyben. Vagyis nem elég jó kávét készíteni a vendégnek, foglalkozni is kell vele, hiszen az a cél, hogy jó élménnyel távozzon, és később visszatérjen. Az már csak hab a tortán, hogy közben jó kapcsolatokra, vagy akár barátokra is szert teszünk.

Ádám: Fontosnak érezzük, hogy a rendezvényeinken és az oktatótermünkben tudatos kávéfogyasztókat „neveljünk”. Aki megérti, mi rejlik egy jó kávé mögött, az értékelni is tudja azt.

 

 
Fotó: Walla Ádám
 


További információk és érdekességek: goosebumps.hu, illetve www.staffino.hu.

https://www.facebook.com/goosebumpscoffee/

https://www.facebook.com/staffino.magyarorszag/

 

(X)