hero
hrpwr.hu
Becsült olvasási idő: 1 perc
Új kommunikációs igazgatót nevezett ki az Indamedia

A szervezet kommunikációs igazgatói posztját mostantól Kiss Zsuzska tölti be.

Kiss Zsuzska lett az új kommunikációs vezető

A szakember pályafutását az SPI International filmforgalmazónál kezdte, ahonnan útja az RTL Magyarországhoz vezetett, majd dolgozott digitális kiadóvállalatnál és PR-ügynökségnél is. Karrierje során könyvek, televíziós csatornák és videós tartalmak, egészségügyi, kulturális és tudományos projektek PR- és marketingmunkálatait irányította, de beleásta magát a social media területébe is. Közel 10 éven keresztül volt az EFOTT fesztivál, több éven át pedig az Educatio Kiállítás sajtófőnöke.

Kiss Zsuzska,
az Indamedia kommunikációs igazgatója

Az Indamediánál a kommunikációs igazgató feladata a kiadóvállalat berkein belül szerteágazó promóciós területek szintetizálása, közép- és hosszútávú stratégiák kidolgozása, a munkafolyamatok menedzselése.

„Zsuzskának szerteágazó tudása és komoly kommunikációs tapasztalata van médiaterületen, nekünk pedig sok mondanivalónk. Ezek társítása komoly támasz lesz a vállalatcsoport további növekedéséhez”

– mondta el Ziegler Gábor vezérigazgató, hozzátéve, hogy a PR-, marketingkommunikációs feladatok igen speciálisak ezen a területen, hiszen médiatermékek reputációját kell médiatermékeken keresztül növelni. 

„Ez a pozíció számomra olyan, mintha azokat a projekteket, kommunikációs formákat és eszközöket, amik eddigi szakmai életem során megtaláltak, most jól egybegyúrnánk. Hírsite-tól a női portfólióig, gazdasági laptól a turisztikain át az autósig, meglehetősen széleskörű a kommunikálandó téma.Csapatommal a marketing, a PR és a social kommunikációs eszközök széles tárházát használhatjuk, de ki is törhetünk a megszokott keretekből, ami utat enged a kreativitásnak. Hogy a CSR érdekében is tehetünk lépéseket, azt külön üdvözlöm, vezető kollégáim szakértelme pedig úgy érzem, inspirálni fog a munkám során”

nyilatkozta Kiss Zsuzska.