
Új kommunikációs igazgatót nevezett ki az Indamedia
A szervezetet mostantól Kiss Zsuzska erősíti.
Új igazgató felel a Telekom külső és belső vállalati kommunikációjáért
Holló Márta lesz a Magyar Telekom vállalati kommunikációs igazgatója.

A szervezetet mostantól Kiss Zsuzska erősíti.
Holló Márta lesz a Magyar Telekom vállalati kommunikációs igazgatója.
