Munkaerő-hiány? Ugyan már! Inkább csak rossz munkáltató

Munkaerő-hiány? Ugyan már! Inkább csak rossz munkáltató

Évek óta beszélünk munkaerőhiányról a mérnök szakmákban. Az informatikában. Pár éve már a szakmunkák terén is. Ki ne tapasztalta volna, hogy milyen nehéz szerezni egy jó burkolót, kőművest, szigetelőt, ne adj’ isten ácsot. Legyintgessünk vagy lépjünk?